Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha16) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Back
da: Tilbage

en: Text
da: Tekst

en: Other
da: Anden

en: Show
da: Vis

en: Automatic
da: Automatisk

en: About
da: Om

en: Link class
da: Linkklasse

en: List class
da: Listeklasse
