Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha16) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Skip
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
