Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha16) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Back
my: နောက်သို့

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Other
my: အခြား

en: Show
my: ပြပါ

en: About
my: အကြောင်း
