Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha16) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Back
pl: Wstecz

en: Text
pl: Tekst

en: Table of contents
pl: Spis treści

en: Other
pl: Inne

en: Show
pl: Pokaż

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Skip
pl: Pomiń

en: About
pl: O stronie

en: Link class
pl: Klasa odnośnika

en: List class
pl: Klasa listy
