Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha16) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: Other
ps: نور

en: Show
ps: ښوول

en: About
ps: په اړه
