Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha16) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Back
uk: Назад

en: URL
uk: URL-адреса

en: Text
uk: Текст

en: Table of contents
uk: Зміст

en: Other
uk: Інше

en: Show
uk: Показати

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Skip
uk: Пропустити

en: About
uk: Про модуль

en: Link class
uk: Клас посилання

en: Maximum heading level
uk: Максимальний рівень заголовка

en: Wrapper
uk: Обгортка

en: List class
uk: Клас списку
