Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha17) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Text
it: Testo

en: Other
it: Altro

en: Show
it: Mostra

en: Automatic
it: Automatico

en: About
it: Informazioni

en: Link class
it: Classe del link

en: List class
it: Classe dell'elenco
