Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha17) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Text
lv: Teksts

en: Other
lv: Citi

en: Show
lv: Rādīt

en: Skip
lv: Izlaist

en: About
lv: Par

en: Link class
lv: Saites klase
