Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha17) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Text
oc: Tèxte

en: Other
oc: Autre

en: Show
oc: Afichar

en: About
oc: A prepaus

en: Link class
oc: Classa del ligam

en: List class
oc: Classa de la lista
