Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha19) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Text
pt: Texto

en: Other
pt: Outro

en: Show
pt: Mostrar

en: Automatic
pt: Automático

en: About
pt: Sobre

en: Link class
pt: Classe da ligação

en: List class
pt: Lista de classes
