Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha20) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: URL
ar: العنوان URL

en: Text
ar: نص

en: Other
ar: آخر

en: Show
ar: عرض

en: About
ar: حول

en: Link class
ar: صنف الرابط
