Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha20) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Text
el: Κείμενο

en: Table of contents
el: Πίνακας περιεχομένων

en: Other
el: Άλλο

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: About
el: Περί

en: Link class
el: Κλάση συνδέσμου
