Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha20) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Text
jv: Teks

en: Other
jv: Liyané

en: Show
jv: Kétoknā

en: About
jv: Ngenani
