Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha21) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Text
fr: Texte

en: Table of contents
fr: Table des matières

en: Other
fr: Autre

en: Show
fr: Afficher

en: Automatic
fr: Automatique

en: Skip
fr: Passer

en: About
fr: À propos

en: Link class
fr: Classe du lien

en: Maximum heading level
fr: Niveau de titre maximum

en: Wrapper
fr: Enveloppe (wrapper)

en: List class
fr: Classe de la liste
