Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha21) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: URL
he: כתובת URL

en: Text
he: טקסט

en: Other
he: אחר

en: Show
he: הצג

en: Automatic
he: אוטומטי

en: About
he: אודות

en: Link class
he: מחלקת הקישור
