Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha21) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Show
km: បង្ហាញ

en: About
km: អំពី
