Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha21) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Text
ta: உரை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Show
ta: காட்டு

en: Automatic
ta: தானியங்கி

en: About
ta: பற்றி
