Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha23) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Other
ca: Altres

en: Show
ca: Mostra

en: Automatic
ca: Automàtic

en: About
ca: Detalls

en: Link class
ca: Classe de l'enllaç

en: Wrapper
ca: Contenidor

en: List class
ca: Classe de la llista
