Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha24) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Text
ru: Текст

en: Table of contents
ru: Таблица содержимого

en: Other
ru: Другое

en: Show
ru: Показать

en: Automatic
ru: Автоматически

en: Skip
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Link class
ru: Класс ссылки

en: Maximum heading level
ru: Максимальный уровень заголовка

en: Wrapper
ru: Обёртка

en: List class
ru: Класс списка
