Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha25) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Other
bo: གཞན

en: Show
bo: སྟོན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Link class
bo: སྒྲིག་དཔེ་ལ་སྦྲེལ་བ

en: List class
bo: སྒྲིག་དཔེ་སྟོན་པ
