Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha26) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: URL
fa: نشانی

en: Text
fa: متن

en: Table of contents
fa: فهرست مطالب

en: Other
fa: ساير

en: Show
fa: نمایش

en: About
fa: درباره
