Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha26) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Text
gu: લખાણ

en: Other
gu: અન્ય

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: About
gu: વિશે
