Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha27) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Other
te: ఇతర

en: Show
te: చూపించు

en: Skip
te: వదిలివేయి

en: About
te: గురించి
