Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha27) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Text
ku: دەق

en: Other
ku: هیتر

en: Show
ku: پیشانبدە

en: About
ku: دەربارە
