Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha27) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Text
vi: Văn bản

en: Other
vi: Khác

en: Show
vi: Hiện

en: Automatic
vi: Tự động

en: Skip
vi: Bỏ qua

en: About
vi: Giới thiệu

en: Link class
vi: Class liên kết
