Navigation Extra (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: File
mn: Файл

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: link
mn: холбоос

en: Files
mn: Файлууд

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Domain
mn: Домэйн

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Color
mn: Өнгө

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Hide
mn: Нуух
