Navigation Extra (1.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Development
am: ልማት

en: Version
am: ሥሪት

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Header
am: ራስጌ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Color
am: ቀለም

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Position
am: ቦታ

en: Source
am: ምንጭ

en: Blocks
am: ጥምረቶች
