Navigation Extra (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (27 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Enable
cy: Galluogi

en: Version
cy: Fersiwn

en: Overview
cy: Arolwg

en: File
cy: Ffeil

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Format
cy: Fformat

en: link
cy: dolen

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Header
cy: Pennawd

en: Items
cy: Eitemau

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Color
cy: Lliw

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Tools
cy: Arfau

en: Position
cy: Lleoliad

en: Blocks
cy: Blociau

en: Hide
cy: Cuddio

en: Local tasks
cy: Tasgau lleol
