Navigation Extra (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (40 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Development
da: Udvikling

en: Enable
da: Aktivér

en: File
da: Fil

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Background
da: Baggrund

en: Add new
da: Tilføj ny

en: View
da: Vis

en: Number of items
da: Antal elementer

en: Files
da: Filer

en: Module
da: Modul

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Items
da: Overskrifter

en: Domain
da: Domæne

en: Extra
da: Ekstra

en: Color
da: Farve

en: Users
da: Brugere

en: Provider
da: Udbyder

en: Tools
da: Værktøjer

en: Position
da: Placering

en: Pattern
da: Mønster

en: Source
da: Kilde

en: Missing
da: Mangler

en: Common
da: Fælles

en: Blocks
da: Blokke

en: Hide
da: Skjul

en: Plugin settings
da: Plugin-indstillinger

en: Devel
da: Udvikling

en: About
da: Om

en: Taxonomies
da: Taksonomier

en: Recent content
da: Seneste indhold

en: Local Tasks
da: Lokale opgaver

en: Layout Builder
da: Layout Bygger
