Navigation Extra (1.0.0-beta2) - en to fy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Enable
fy: Ynskeakelje

en: None
fy: Gjin

en: Settings
fy: Ynstellings

en: View
fy: Besjen

en: Extra
fy: Ekstra

en: Navigation
fy: Navigaasje

en: Users
fy: Brûkers

en: User menu
fy: Brûkersmenu

en: Recent content
fy: Resinte ynhâld
