Navigation Extra (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (47 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Development
ja: 開発

en: Enable
ja: 有効

en: Version
ja: バージョン

en: Overview
ja: 概観

en: File
ja: ファイル

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Link
ja: リンク

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Background
ja: 背景

en: Add new
ja: 新規追加

en: View
ja: ビュー

en: Format
ja: フォーマット

en: link
ja: リンク

en: Number of items
ja: 項目数

en: Files
ja: ファイル

en: Module
ja: モジュール

en: Header
ja: ヘッダー

en: Items
ja: アイテム

en: Media
ja: メディア

en: Domain
ja: ドメイン

en: Extra
ja: 拡張

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Color
ja: 色

en: Users
ja: ユーザー

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Tools
ja: ツール

en: Position
ja: ポジション

en: Pattern
ja: パターン

en: Source
ja: ソース

en: Missing
ja: 喪失

en: Common
ja: 共通

en: Blocks
ja: ブロック

en: Hide
ja: 非表示

en: Plugin settings
ja: プラグイン設定

en: About
ja: アバウト

en: Output
ja: 出力

en: Add new user
ja: ユーザーを追加

en: Administration menu
ja: アドミニストレーションメニュー

en: User menu
ja: ユーザーメニュー

en: Recent content
ja: 最近のコンテンツ

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー
