Navigation Extra (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Development
jv: Pangembangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Version
jv: Versi

en: Overview
jv: Sekilas

en: File
jv: Berkas

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Add new
jv: Tambah anyar

en: View
jv: Tampilan

en: link
jv: pranālā

en: Module
jv: Modul

en: Items
jv: Item

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Color
jv: Kelir

en: Users
jv: Panganggo

en: Blocks
jv: Blok

en: Hide
jv: Umpetaké

en: About
jv: Ngenani

en: Recent content
jv: Konten pungkasan
