Navigation Extra (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: File
ka: ფაილი

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Add new
ka: ახლის დამატება

en: Format
ka: ფორმატი

en: link
ka: ბმული

en: Files
ka: ფაილები

en: Module
ka: მოდული

en: Items
ka: ელემენტები

en: Media
ka: მედია

en: Domain
ka: დომენი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Color
ka: ფერი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Position
ka: პოციზია

en: Source
ka: წყარო

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Hide
ka: დამალვა

en: Administration menu
ka: ადმინისტრირების მენიუ
