Navigation Extra (1.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Enable
kk: Қосылған

en: Version
kk: Нұсқа

en: Overview
kk: Шолу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Items
kk: Элементтер

en: Navigation
kk: Навигация

en: Color
kk: Түс

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Recent content
kk: Соңғы контент
