Navigation Extra (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Enable
km: បើក

en: Version
km: កំណែ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: File
km: ឯកសារ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Items
km: ធាតុ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Domain
km: ដែន

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Color
km: ពណ៌

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Hide
km: លាក់

en: About
km: អំពី

en: Recent content
km: មាតិកា​ថ្មី​ៗ​
