Navigation Extra (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (50 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Version
nl: Versie

en: Overview
nl: Overzicht

en: File
nl: Bestand

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Add new
nl: Nieuwe toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Format
nl: Opmaak

en: Number of items
nl: Aantal items

en: Files
nl: Bestanden

en: Header
nl: Kop

en: Domain
nl: Domein

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Color
nl: Kleur

en: Users
nl: Gebruikers

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Position
nl: Positie

en: Pattern
nl: Patroon

en: Source
nl: Bron

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Collection
nl: Collectie

en: Common
nl: Algemeen

en: Blocks
nl: Blokken

en: Hide
nl: Verbergen

en: Plugin settings
nl: Instellingen voor plug-in

en: About
nl: Over

en: Output
nl: Uitvoer

en: Environments
nl: Omgevingen

en: Add new user
nl: Nieuwe gebruikers toevoegen

en: Administration menu
nl: Administratiemenu

en: User menu
nl: Gebruikersmenu

en: Recent content
nl: Recente inhoud

en: Local Tasks
nl: Lokale taken

en: Module info
nl: Module-info

en: Recent items
nl: Recente inhoud

en: Group collections
nl: Collecties groeperen

en: Don't Group
nl: Niet groeperen

en: At bottom
nl: Onderaan

en: At top
nl: Bovenaan

en: Link to media library
nl: Link naar de mediabibliotheek.

en: Links media items directly to the media library.
nl: Link media-items rechtstreeks naar de mediabibliotheek.

en: Navigation blocks
nl: Navigatieblokken
