Navigation Extra (1.0.0-beta2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: File
se: Fiila

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: Position
se: Virgi

en: Hide
se: Čiega

en: About
se: Birra
