Navigation Extra (1.0.0-beta2) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: File
si: ගොනුව

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
