Navigation Extra (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (37 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: File
ta: கோப்பு

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Add new
ta: புதிதை சேர்

en: View
ta: பார்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: Module
ta: கூடகம்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Color
ta: நிறம்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Tools
ta: கருவிகள்

en: Position
ta: இடம்

en: Source
ta: மூலம்

en: Missing
ta: காணாமல்

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Hide
ta: மறை

en: Plugin settings
ta: செருகு அமைப்புகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Output
ta: வெளியீடு

en: Recent content
ta: அண்மைய பதிவு
