Navigation Extra (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (27 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Enable
te: చేతనించు

en: Version
te: సంచిక

en: Overview
te: అవలోకనం

en: File
te: ఫైల్

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Format
te: ఆకృతి

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Items
te: అంశాలు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Color
te: రంగు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Position
te: స్థానం

en: Source
te: మూలం

en: Hide
te: దాచు

en: About
te: గురించి
