Navigation Extra (1.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background
ug: تەگلىك

en: Add new
ug: يېڭىنى قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Media
ug: مېدىيا

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Color
ug: رەڭ

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Source
ug: مەنبە

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: About
ug: ھەققىدە

en: User menu
ug: تىزىملىك

en: Recent content
ug: يېڭى مەزمۇن
