Navigation Extra Tools (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Run cron
ka: კრონის  გაშვება
