Navigation Extra Tools (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Menu
sv: Meny

en: Tools
sv: Verktyg

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Run cron
sv: Kör schemalagda aktiviteter

en: Run updates
sv: Kör uppdateringar

en: Cron ran successfully.
sv: Schemalagda aktiviteter kördes utan problem.

en: Flush all caches
sv: Rensa alla cachar

en: Rebuild theme registry
sv: Bygg om temaregistret

en: All caches cleared.
sv: Alla cachar är rensade.

en: Static caches
sv: Statisk cache

en: CSS and JavaScript cache cleared.
sv: CSS och JavaScript cache rensad.

en: Flush plugins cache
sv: Rensa cache för insticksprogram

en: Flush static cache
sv: Rensa statisk cache

en: Flush routing and links cache
sv: Rensa cache för dirigering och länkar

en: Flush render cache
sv: Rensa cache för rendering

en: Plugins cache cleared.
sv: Cache för insticksprogram rensad.

en: Static cache cleared.
sv: Statisk cache rensad.

en: Routing and links cache cleared.
sv: Cache för dirigering och länkar rensad.

en: Render cache cleared.
sv: Cache för rendering rensad.

en: Views cache cleared.
sv: Cache för vyer rensad.

en: Flush twig cache
sv: Rensa cache för Twig

en: Twig cache cleared.
sv: Cache för Twig rensad.

en: Flush CSS and JavaScript
sv: Rensa CSS och JavaScript
