Navigation Extra Tools (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Views
ps: ليدنې

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Tools
ps: توكي

en: Plugin
ps: لګون
