Navigation Extra Tools (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Administration
ca: Administració

en: Menu
ca: Menú

en: Tools
ca: Eines

en: Plugin
ca: Connector

en: Run cron
ca: Executa el cron

en: Run updates
ca: Executa les actualitzacions

en: Cron ran successfully.
ca: El cron s'ha executat amb èxit.

en: Flush all caches
ca: Neteja totes les memòries cau
