Navigation Extra Tools (1.0.0-beta3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Menu
cy: Dewislen

en: Tools
cy: Arfau

en: Run cron
cy: Gadael i cron redeg

en: Cron ran successfully.
cy: Cron wedi rhedeg yn lwyddiannus.
