Navigation Extra Tools (1.0.0-beta4) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Views
hu: Nézetek

en: Menu
hu: Menü

en: Tools
hu: Eszközök

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Render cache
hu: Oldalelőállítási gyorsítótár

en: Run cron
hu: Időzített feladatok futtatása

en: Run updates
hu: Adatbázisfrissítés

en: Cron ran successfully.
hu: Az időzített feladatok sikeresen lefutottak.

en: Flush all caches
hu: Minden gyorsítótár ürítése

en: Rebuild theme registry
hu: Sminknyilvántartás ürítése

en: All caches cleared.
hu: Minden gyorsítótár ürítve.

en: Static caches
hu: Statikus gyorsítótárak

en: CSS and JavaScript cache cleared.
hu: CSS és JavaScript gyorsítótár törölve.

en: Flush plugins cache
hu: Bővítmények gyorsítótárának ürítése

en: Flush static cache
hu: Statikus gyorsítótár ürítése

en: Flush routing and links cache
hu: Útválasztási gyorsítótár ürítése

en: Flush render cache
hu: Oldalelőállítási gyorsítótár ürítése

en: Plugins cache cleared.
hu: Bővítmények gyorsítótára ürítve.

en: Static cache cleared.
hu: Statikus gyorsítótár kiürítve.

en: Routing and links cache cleared.
hu: Útválasztási gyorsítótár kiürítve.

en: Render cache cleared.
hu: Oldalelőállítási gyorsítótár kiürítve.

en: Views cache cleared.
hu: A <em>Views</em> gyorsítótár ürítve.

en: Flush twig cache
hu: Twig gyorsítótár kiürítése

en: Twig cache cleared.
hu: Twig gyorsítótár kiürítve.

en: Flush CSS and JavaScript
hu: CSS és JavaScript ürítése
