Navigation Extra Tools (1.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Run cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་འཁོར་སྐྱོད་བྱེད

en: Cron ran successfully.
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་གྱི་འཁོར་རྒྱུག་ལེགས་འགྲུབ་བྱས་པ།

en: Flush all caches
bo: བར་གསོག་གཙང་སུབ་བྱེད་པ།
