Navigation Extra Tools (1.0.1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Administration
fa: مدیریت

en: Views
fa: نماها

en: Menu
fa: قائم

en: Tools
fa: ابزارها

en: Plugin
fa: افزونه

en: Run cron
fa: اجرای کرون

en: Run updates
fa: اجرای به‌روزرسانی‌ها

en: Cron ran successfully.
fa: کرون با موفقیت اجرا شد.

en: Flush all caches
fa: تنظیف  تمامی حافظۀ موقت

en: Rebuild theme registry
fa: احیا رجیستری  قالب

en: Flush plugins cache
fa: تنظیف حافظۀ موقت افزونکها

en: Flush static cache
fa: تنظیف حافظۀ موقت ساکن

en: Flush routing and links cache
fa: تنظیف حافظۀ موقت واصلهای و راهنما ها

en: Flush render cache
fa: تنظیف حافظۀ موقت حاضر کننده

en: Flush twig cache
fa: تنظیف حافظۀ موقت تویگ
