Navigation Extra Tools (1.1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Administration
ar: الإدارة

en: Views
ar: الرؤى

en: Menu
ar: القائمة

en: Tools
ar: الأدوات

en: Run cron
ar: تشغيل مجدول الأعمال (كرون)

en: Run updates
ar: تشغيل التحديثات

en: Cron ran successfully.
ar: اكتمل مجدول الأعمال (كرون) بنجاح.
